Kasa fiskalna ELZAB K10 Różowy-Biały

K10000000435

Nowy

Model K10 firmy Elzab to pierwsza kasa fiskalna na rynku z panelem dotykowym. Dzięki temu jest prosta w obsłudze i posiada szereg ciekawych funkcji, np. podgląd paragonów. Mała obudowa i odporność na warunki atmosferyczne czyni ją idealnym rozwiązaniem zarówno w małych punktach handlowych i usługowych, a także na targowiskach czy parkingach. 

Więcej szczegółów

1 537,50 zł

1 660,50 zł

-123,00 zł

Liczba towarów PLU 3 000
Ilość znaków w nazwie towaru 40 znaków
Rozmiar papieru 57 mm szerokość | 18 m długość
Gwarancja na moduł fiskalny 5 lat
Możliwość podłączenia szuflady TAK
Możliwość podłączenia czytnika kodów TAK
Możliwość podłączenia terminala płatniczgo NIE
Kopia paragonów Elektroniczna (Karta microSD)
Prędkość wydruku 73 mm/s
Drukowanie NIP-u na paragonie TAK
Obcinanie papieru Ręczne
Złącza miniUSB, USB, BLUETOOTH (opcja)
Zasilanie awaryjne Akumulator
Rozmiar urządzenia (szer./wys./dł.) 95 mm x 70 mm x 190 mm
Masa urządzenia 0,65 kg

Przenośna do pracy mobilnej

Kasa fiskalna elzab K10, to nowoczesne i małe urządzenie fiskalne na Polskim rynku. Producent w 2016 roku przedstawił najnowszą odsłone tej kasy fiskalnej i poraz kolejny zaskakuje swoimi możliwościami.


Taka mała kasa fiskalna została precyzyjnie zaprojektowana do pracy na parkingach, gdzie możemy na wydruku z kasy fiskalnej K10 umieścić pełne informacje o kosztach parkowania nawet z przedziałami czasowymi.


Dzięki niewielkim rozmiarom i zwartej obudowie pracuje dla klientów jako przenośna kasa fiskalna, czyli idealnie sprawdza się w szkołach jazdy, dla lekarzy z praktykami w różnych punktach, przychodniach weterynaryjnych oraz niewielkich punktach handlowych, gdzie ilość miejsca ma bardzo duże znaczenie.

Firma Elzab z Zabrza zastosowała w kasie fiskalnej k10 wysokiej klasy akumulator, który wytrzymuje nawet 5 godzin ciągłej pracy, a możliwość szybkiej wymiany akumulatora na zapasowy, daje nieograniczone możliwości pracy w terenie. Kasa fiskalna elzab to praktyczne urządzenie do pracy na targowiskach i w terenie.

Mała kasa to duży atut

Kasa fiskalna elzab k10 to bardzo mała kasa fiskalna, która najlepiej nadaje się do handlu przenośnego, mobilnego. Nie musisz się obawiać jej niewielkich rozmiarów. Jej możliwości są porównywalne do większych kas sklepowych. Możliwość podłaczenia szuflady, czytników kodów, czy bezprzewodowej komunikacji z komputerem, będzie przydatne jak Twój biznes będzie się rozwijał i będziesz poczebował nowych możliwości.

Zobacz jak kasa fiskalna k10 pracuje

Napisz opinię

Napisz opinię

Promocje
darmowa

Producenci