Drukarka Fiskalna Novitus BONO E

Nowy

Kompaktowa konstrukcja Drukarki Fiskalnej Novitus oraz niewielkie rozmiary sprawiają, że drukarka Bono jest idealnym rządzeniem do butiku odzieżowego. Bardzo czytelny wyświetlacz klienta pozwala na wyświetlenie ostatnio dodanych produktów do paragonu oraz pokazanie zawsze aktualnej sumy paragonu, funkcja bardzo przydatna w sklepach spożywczych.

Więcej szczegółów

3 062,70 zł

Liczba towarów PLU 250 000
Ilość znaków w nazwie towaru 40 znaków
Logo graficzne na paragonie TAK
Rozmiar papieru 57 mm szerokość | 60 m długość
Gwarancja na moduł fiskalny 5 lat
Możliwość podłączenia szuflady TAK
Możliwość podłączenia czytnika kodów NIE
Możliwość podłączenia terminala płatniczgo NIE
Kopia paragonów Elektroniczna (Karta SD)
Drukowanie NIP-u na paragonie TAK
Obcinanie papieru Ręczne
Złącza 1x RJ12 (szuflada); 1x USB; 2x RS (RJ45)
Zasilanie awaryjne Akumulator
Rozmiar urządzenia (szer./wys./dł.) 146 mm / 145 mm (190 mm) / 215 mm
Masa urządzenia 1,75 kg


Budowa i wygląd:

Drukarka Fiskalna Novitus to urządzenie przygotowane specjalnie dla małych i średnich punktów handlowych, gdzie liczy się szybka praca i niewielkie koszta eksploatacyjne.

Zastosowanie karty pamięci w Drukarce Fiskalnej Bono E wpływa znacząco na oszczędności w wydatkach na papier oraz nie ma konieczności archiwizowania kopi paragonów przez kilka lat. Teraz Drukarka Fiskalna to nie przymus Państwa, ale narzędzie pomagające w analizie Twojej sprzedaży i przewidywaniu kierunku rozwoju Twojej firmy.

Duży niebieski wyświetlacz skierowany do klienta umożliwia wyświetlanie tekstów reklamowych jak również grafiki. Zwiększamy w ten sposób atrakcyjność naszej oferty i elegancko informujesz klienta o nowych produktach w Twoim sklepie.

Przewaga drukarki fiskalnej novitus nad konkurencją:

Wymiana papieru nie jest już problemem dla obsługi. Dzięki zastosowaniu w drukarce fiskalnej Novitus rozwiązania "wrzuć i pracuj" czas wymiany papieru jest bardzo krótki i dziecinnie proste.

Proste i łatwe w obsłudze klawisze są bardzo intuicyjne i podświetlane. Komunikaty wysyłane przez drukarkę fiskalną bono są jasne i nie przysparzają obsłudze kłopotów podczas pracy.

Drukarki fiskalne bono e są w standardzie wyposażone w port USB, RS232 (RJ45), wejście na szufladę. Nazwa towaru drukowana na paragonie fiskalnym może mieć nawet 40 znaków to znacząco wyróżnia drukarkę novitus na tle konkurencji.

Urządzenie fiskalne novitus posiada duży wybór formatek niefiskalnych, które ułatwiają programom sprzedażowym na drukowanie zamówień na kuchnie, potwierdzeń płatności kartą, doładowań pre-paid, czy kuponów lojalnościowych na drukarce Bono E, bez konieczności zakupu dodatkowego urządzenia.

Podsumowanie o drukarce bono:

Drukarka Fiskalna Novitus BONO E to nowoczesny sprzęt dla Twojej firmy, posiadające wiele możliwości, które będą służyć Tobie przez lata, a Ty będziesz się cieszyć, że zakupiony sprzęt fiskalny nie ogranicza rozwoju Twojej firmy.


Oceń 
Henryk 2016-05-16

Hurtownia Elektryczna

Sprawna współpraca z programem magazynowym, szybkie wydruki i elegancki wygląd. Wszystko w najlepszym porządku. Dziękujemy NEKE za doradzenie tego urządzenia jesteśmy bardzo zadowoleni.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Napisz opinię

Promocje
darmowa

Inne produkty z tej samej kategorii

Producenci