Promocje
darmowa
Proste

Jeżeli cenisz cenę produktu, to tu znajdziesz najprostsze rozwiązania, dzięki którym zważysz swoje produkty. Dzięki legalizacji nie dostaniesz mandatu podczas kontroli

 • Waga niekalkulacyjna DIBAL PS-50 jest wagą uniwersalną. Dzięki kompaktowej obudowie znajdzie zastosowanie zarówno na targowiskach i w małych sklepach jak i w dużych hipermarketach. Do wyboru 3 zakresy ważenia. Ma wbudowane dwa wyświetlacze LCD, a dzięki akumulatorowi może pracować do 100 godzin bez zasilania.

  651,90 zł brutto
 • Waga prosta firmy CAS, to praktyczne rozwiązanie dla przemysłu. Dzięki dużej szalce i wbudowanemu akumulatorowi waga cas jest niezawodna nawet podczas intensywnej pracy.

  968,87 zł brutto 1 068,87 zł brutto
  Promocja
 • Waga Prima 2 firmy Elzab ma bardzo szerokie zastosowanie. Idealnie sprawdzi się na targowiskach, w małych i średnich sklepach, a także w hipermarketach i hurtowniach. Max obciążenie 6/15 kg. Posiada możliwość podłączenia do kas fiskalnych oraz POS. Wyposażona jest w wyświetlacze LCD dla klienta i operatora. Dostępna także w kolorze JASNYM.

  1 044,27 zł brutto
 • Waga Prima 2 firmy Elzab ma bardzo szerokie zastosowanie. Idealnie sprawdzi się na targowiskach, w małych i średnich sklepach, a także w hipermarketach i hurtowniach. Max obciążenie 6/15 kg. Posiada możliwość podłączenia do kas fiskalnych oraz POS. Wyposażona jest w wyświetlacze LCD dla klienta i operatora. Dostępna także w kolorze GRAFITOWYM.

  1 044,27 zł brutto

Producenci